Jak postępują prace budowlane? 

Na terenie inwestycji dobiegła końca budowa parteru apartamentowca. Wszystkie ściany zostały wymurowane a stropy nad parterem wylane. Prace związane z laniem betonu na klatkach schodowych i balkonach również zostały zakończone. W ostatnich tygodniach powstały również schody żelbetowe na poddasze, strop i wieniec nad parterem.  

Najbliższe prace skupią się na montażu stolarki okiennej oraz montażu więźby dachowej. Na tym etapie powstaną ściany kolankowe i nośne poddasza, wieńce, słupy i podciągi żelbetowe, kominy i ścianki działowe (parter i piętro) oraz konstrukcja drewniana dachu. 
Stan surowy otwarty z zaawansowanym montażem stolarki zostanie prawdopodobnie osiągnięty w lutym, a osiągnięcie stanu surowego zamkniętego prawdopodobnie możliwe będzie do końca kwietnia 2024 r.

Sprzedaż apartamentów trwa! 

Mazurskie apartamenty pozostające w ofercie Marshall RE nie tylko spełnią oczekiwania wymagających Klientów, ale również otworzą nowy rozdział komfortowego życia. 

W ramach inwestycji planowane jest powstanie: 

–  2-kondygnacyjnyjnego budynku, w którym znajdzie się 14 apartamentów 2-pokojowych, 20 apartamentów 3- pokojowych i 4 apartamenty  4-pokojowe, w metrażach od 39 m2 do 73 m2, 

– strefy Wellness. Po każdym dniu będzie można zregenerować siły w prywatnej strefie relaksując się w saunie lub jacuzzi, a także zażywając kąpieli w basenie do wyłącznego użytku mieszkańców. 

– dla miłośników żeglarstwa planuje się budowę przystani jachtowej znajdującej się zaledwie 20m od inwestycji.  

– do inwestycji przylega prywatny park z akwenem wodnym, w którym będzie można zażywać kąpieli. Do dyspozycji pozostanie również plaża i projektowana strefa sportowo-rekreacyjna. 

 

Głównym partnerem sprzedaży projektu Yacht Apartment jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.