Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Yacht Apartment Harsz – postępy z placu budowy

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 28.09.2023

Marina, jezioro i luksusowe apartamenty – to w skrócie idea stojąca za inwestycją Yacht Apartment w miejscowości Harsz. To unikalne przedsięwzięcie stanowi harmonijne połączenie naturalnego piękna Mazur z nowoczesnością i komfortem. Zanurz się w świecie luksusu w sercu mazurskiej przyrody. Zapraszamy do aktualności z postępów prac budowlanych.

Nieopodal brzegu malowniczego jeziora Dargin, w odległości zaledwie 20 metrów, powstaje inwestycja Yacht Apartment. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się nie tylko bliskością wody, ale również nowoczesnymi apartamentami zaprojektowanymi tak, aby harmonijnie komponować się z otaczającym je krajobrazem.

Architektura w Harmonii z Naturą

Projekt zakłada powstanie 2-kondygnacyjnyjnego budynku, w których znajdzie się 14 apartamentów 2-pokojowych, 20 apartamentów 3- pokojowych i 4 apartamenty 4-pokojowe, w metrażach od 38 m2 do 67 m2. Yacht Apartment – Harsz to nie tylko luksus, ale także dbałość o środowisko. Nowoczesne rozwiązania energetyczne, takie jak fotowoltaika, pompy ciepła czy rekuperacja, sprawiają, że jest to inwestycja przyjazna naturze.

Udogodnienia – Wolność i Komfort

Kompleks oferuje swoim mieszkańcom szeroką gamę atrakcji – między innymi prywatne ogródki, baseny, saunę, jacuzzi, prywatną plażę.

Miejsce do cumowania

Miłośnicy żeglarstwa z pewnością docenią fakt, że Yacht Apartment będzie dysponował własnym pomostem z miejscem do cumowania. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą połączyć komfort mieszkania w apartamencie z pasją żeglowania.

Postępy na Placu Budowy

Budowa inwestycji przebiega sprawnie i zgodnie z założonym harmonogramem. Oto najważniejsze informacje na temat postępów:

  1. Prace Ziemne: Nie napotkano na żadne większe trudności w trakcie prac ziemnych. Wykonano je we wszystkich segmentach, łącznie z sekcją niecki basenowej. Wyjątkiem jest segment C, gdzie prace zostały przesunięte z uwagi na betonowanie niecki basenowej. Obecnie ekipa pracuje nad podkładem z chudego betonu i przygotowuje się do zbrojenia ław fundamentowych.
  2. Zbrojenia i Prace Murowe: Zbrojenia słupów oraz słupy parteru są w trakcie realizacji. Dodatkowo, prace murowe parteru budynku zostały rozpoczęte, zaczynając od segmentu A.
  3. Kolejne Etapy: Etap II (stan zero) ma zostać zakończony do połowy października bieżącego roku. Wizyta inspektora bankowego została zaplanowana na 10 października 2023 r. Natomiast Etap III (parter budynku) planowany jest do zakończenia na przełomie października i listopada.
  4. Deklaracja Wykonawcy: Wykonawca stanu surowego otwartego potwierdza gotowość do zakończenia wszystkich zakontraktowanych prac zewnętrznych związanych z SSO do końca roku. Obecnie trwają negocjacje dotyczące stolarki okiennej i pokrycia dachu, aby “zamknąć” budynek do końca stycznia 2025 r.

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualizacji, by być na bieżąco z postępami prac na placu budowy w Harsz!

Poprzedni artykuł

Złoty Horyzont i Belle View w Szklarskiej Porębie: Szansa na inwestycję w rozwijającej się destynacji turystycznej

Następny artykuł

Port Ostróda i Marina Iława – prace budowlane osiągnęły poziom 50% realizacji

Zobacz również