Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Aranżacja wnętrz – czy warto postawić na wykończenie pod klucz?

Kategorie: Baza wiedzyWykończenieData publikacji: 11.05.2021

Rozważając zakup apartamentu w celach inwestycyjnych niezbędne jest zwrócenie uwagi na właściwy standard wykończenia lokalu. Jest to istotny aspekt z punktu widzenia późniejszych najemców apartamentów premium, którzy decydując się na krótkoterminowy wynajem oczekują komfortowych warunków pobytu oraz wysokiego standardu.

Mimo rosnącej świadomości potrzeb klientów, właściciele nieruchomości nie zawsze przywiązują wystarczającą wagę do aranżacji lokalu, co może negatywnie przekładać się na przyszłe zyski z najmu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Nabywców, Marshall Real Estate dzięki współpracy z Loft Affair oferuje wsparcie w zakresie doboru wykończenia dostosowując pakiet i cenę aranżacji wnętrza do profilu przyszłego gościa apartamentu.

 

Nabywając apartament na rynku pierwotnym Klienci otrzymują lokal wykończony w stanie deweloperskim. Obejmuje on z reguły położenie tynków, wylewki podłogowej, montaż drzwi wejściowych, okien, parapetów, grzejników oraz wykonanie instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i grzewczej wraz z ich rozprowadzeniem. Jak wskazują dane przedstawione przez Marshall Real Estate, ponad 85% kupujących apartamenty w celach inwestycyjnych oczekuje jednak pełnego wykończenia pod klucz. Wynika to przede wszystkim z odległości między miejscem zamieszkania nabywcy a lokalizacją apartamentu oraz chęci zlecenia aranżacji profesjonalnemu podmiotowi.

Takie rozwiązanie generuje szereg korzyści dla Klientów, w tym przede wszystkim:

– oszczędność czasu – każdy kto choć raz remontował nieruchomość wie, jak czasochłonne jest to zajęcie. Niezbędne jest znalezienie solidnej ekipy budowlanej, zamówienie materiałów, wybór sprzętów i mebli, a także monitorowanie poszczególnych dostaw i nadzór wykonawców. Korzystając z usług profesjonalnej firmy, możemy uniknąć wszystkich tych niedogodności. Ponadto, dzięki wykorzystaniu tego rozwiązania prace związane z wykończeniem lokali rozpoczynają się zanim nastąpi przekazanie właścicielom kluczy do apartamentu.

– oszczędności cenowe – firmy wyspecjalizowane w usługach wykończeniowych poprzez wykorzystanie efektu skali oraz wieloletniej współpracy z dostawcami uzyskują niższe ceny przez co ich oferta jest znacznie bardziej konkurencyjna,

– brak konieczności posiadania fachowej wiedzy – profesjonalne firmy zapewniają gotowy projekt aranżacji apartamentu. Poza oczywistą oszczędnością czasu, rozwiązanie to jest idealne dla osób, które nie chcą wnikać w zagadnienia związane z poszczególnymi elementami wykończenia jak np. jakość materiałów budowlanych czy sprzętów. Wiedza ta jest jednak niezbędna jeśli zależy nam na wykończeniu nieruchomości przy użyciu materiałów dobrej jakości.

Pakiety aranżacji wnętrz dla nadmorskich inwestycji z oferty Marshall Real Estate

Najnowsze propozycje wykończenia i wyposażenia apartamentów dla Klientów Marshall Real Estate charakteryzują się elegancją, stylem oraz funkcjonalnością. Powstały z myślą o nadmorskich inwestycjach deweloperskich: Baltic Line, Baltic Porto i Sol Marina, które można znaleźć w ofercie firmy. Każdej z nich dedykowane są dwa pakiety, które różnią się stylem, zastosowanymi materiałami oraz ceną dając tym samym Klientowi realny wybór i wpływ na aranżację apartamentu. Obejmują m.in.: ułożenie podłogi, malowanie ścian, wyposażenie w sprzęty RTV/AGDmeble, montaż oświetlenia itp., ale również takie detale jak sztućce, ręczniki czy pościel. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom lokal może być w pełni przygotowany do użytkowania już od pierwszego dnia od formalnego przeniesienia własności.

Aranżacja nadmorskich apartamentów

Koncepcję aranżacji oparto o minimalistyczne formy i prostą zabudowę, która doskonale komponuje się z akcentami drewna, ciepłymi beżami oraz delikatnymi szarościami. Oprócz tego, w nienachalny sposób wprowadzone zdecydowane akcenty kolorystyczne, które nadadzą wyrazistości. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu ciepłego świata, stworzone zostaną  przytulne wnętrza, w którym właściciele oraz goście poczują nadmorski klimat bez sztampowych rozwiązań stylistycznych.

Poprzedni artykuł

Gdzie w tym roku Polacy spędzą wakacje?

Następny artykuł

Zakopane – czy inwestowanie w apartamenty w Zakopanem nadal ma sens?

Zobacz również