Komfort życia nad wodą

Mazurskie apartamenty Yacht Apartment otworzą nowy rozdział komfortowego życia nad wodą. W ramach inwestycji powstanie:

  • 2-kondygnacyjny budynek, składający się z 14 apartamentów dwupokojowych, 20 apartamentów trzypokojowych oraz 4 apartamentów czteropokojowych, o metrażach od 39 m2 do 73 m2.
  • Strefa Wellness, gdzie po każdym dniu będzie można zregenerować siły. W prywatnej strefie relaksacyjnej znajdzie się sauna, jacuzzi oraz basen do wyłącznego użytku mieszkańców.
  • Dla pasjonatów żeglarstwa przewiduje się budowę przystani jachtowej, zlokalizowanej zaledwie 20 metrów od inwestycji.
  • W otoczeniu inwestycji znajdzie się także prywatny park z akwenem wodnym, w którym mieszkańcy będą mogli cieszyć się kąpielami. Dodatkowo, dostępna będzie plaża oraz planowana strefa sportowo-rekreacyjna.

Postępy prac budowlanych:

Na terenie inwestycji zakończono montaż stolarki okiennej oraz więźby dachowej. Na tym etapie prac, dach zostanie pokryty blachą, a w budynku zostanie zamontowana stolarka drzwiowa zewnętrzna. Trwa również montaż instalacji elektrycznej bez osprzętu i rozdzielni. Planowane zakończenie prac przewiduje się na maj br.

Następnie, prace przejdą do ostatniego etapu realizacji inwestycji, który potrwa do grudnia 2024 r. Zostanie zamontowana instalacja sanitarna (wod.-kan., c.o.), powstaną posadzki cementowe, suche zabudowy, tynki wewnętrzne, docieplenie (styropian). Nastąpi ułożenie tynku na elewacji i wykonanie elewacji budynku, montaż osprzętu i rozdzielni elektrycznej, stolarka drzwiowa wewnętrzna, wykończenie części wspólnych budynku, prace małej architektury i zagospodarowania terenu.

 

Głównym partnerem sprzedaży projektu Yacht Apartment jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.