Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty Zwierzyniecka Residence – odbiory lokali jeszcze przed wakacjami

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 24.02.2023

Zakopane to popularne miasto turystyczne położone w sercu polskich Tatr. Znane z pięknych krajobrazów, górskich szlaków i klimatu, który przyciąga turystów przez cały rok. Zakup apartamentu w stolicy Podhala może być dobrym pomysłem zarówno dla osób poszukujących swojego drugiego domu, jak i inwestorów zainteresowanych czerpaniem zysków z najmu krótkoterminowego. Tutaj sezon turystyczny praktycznie się nie kończy.

Zwierzyniecka Residence – azyl w centrum Zakopanego

Zwierzyniecka Residence to niezwykle kameralny i prestiżowy koncept apartamentów, który został zaprojektowany z myślą o ludziach ceniących sobie najlepszą lokalizację oraz komfortowy wypoczynek. Inwestycja powstaje przy ul. Zwierzynieckiej. To niecały ok. 1 km od Krupówek pełnych sklepów, barów i restauracji. Dodatkowo, zaledwie 650 m od apartamentów znajduje się skocznia narciarska Wielka Krokiew. Sama ulica Zwierzyniecka, gwarantuje mieszkańcom ciszę i otoczenie zieleni. To idealne miejsce dla osób, lubiących być w centrum wydarzeń a jednocześnie pozostawać blisko natury i infrastruktury sportowej.

Apartamenty w Zwierzynieckiej Residence to lokale o różnej powierzchni: od 27 m2 do 73 m2. Każdy z nich może zostać starannie wykończony i wyposażony z najwyższą dbałością o szczegóły. Dzięki temu oferują one wygodne i funkcjonalne rozwiązania, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się swoim pobytem w Zakopanem. Cała inwestycja będzie utrzymywać elegancki stylu i wyjątkowy klimat górski.

Apartamenty ze strefą relaksu

Na terenie inwestycji zaplanowano powstanie strefy relaksu w specjalnie wydzielonej, zewnętrznej przestrzeni przeznaczonej do zażywania kąpieli zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. W skład części Wellness wchodzić będą sauny oraz jacuzzi.

Bezpieczny i wygodny parking dla właścicieli – prywatne miejsca postojowe w Zwierzyniecka Residence

Goście Zakopanego ciągle spotykają się z brakiem miejsc parkingowych. Jednak dzięki podziemnemu i zewnętrznemu parkingowi w Zwierzynieckiej Residence, ten problem nie będzie dotykał mieszkańców inwestycji.

Postępy prac na budowie

Już na początek II kwartały 2023 roku zaplanowano pierwszy odbiory apartamentów. Do tego czasu, firma STRABAG będąca generalnym wykonawcą wykona ostatnie prace takie jak:

  • uruchomienie instalacji po wykonaniu przyłączy,
  • montaż pomp w zbiornikach retencyjnych,
  • wyposażenie tymczasowe pomieszczeń do przygotowania posiłków (budynek A),
  • zagospodarowanie części zielonych na terenach zewnętrznych,
  • w trakcie procesu są odbiory kominiarskie

Głównym partnerem sprzedaży inwestycji Zwierzyniecka Residence w Zakopanem była firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Apartamenty w Łebie – zaledwie 5 min. od plaży – 80% prac za nami

Następny artykuł

Zachwyć się Wyspą Sobieszewską – poznaj możliwości inwestycyjne w Gdańsku

Zobacz również