Budowa apartamentowców Baltic Line i Baltic Porto została ukończona. Klienci, którzy zdecydują się na zakup lokalu w inwestychach mogą liczyć na możliwość wypoczynku w nieruchomości lub generowanie dodatkowych przychodów z najmu w ciągu najbliższych tygodni. Aktualnie, lokale są przekazywane w ręce właścicieli, którzy rozpoczynają prace remontowe.

Odbierz gotowy apartament

Wciąż można zakupić apartamenty w inwestycjach Baltic Line oraz Baltic Porto. W projektach znajdziemy lokale 1- i 2-pokojowe o metrażach od 26 m2 do 36 m2,  które mogą zostać wykończone i w pełni wyposażone – gotowe do zamieszkania!.

Właściciele mają również możliwość powierzenia swojej nieruchomości w ręce profesjonalnego operatora, który będzie odpowiedzialny za profesjonalną obsługę gościa i marketing.

 

Baltic Line – komfortowy wypoczynek blisko atrakcji miasta

Wysoka jakość wykończenia, pełna własność i dostęp do udogodnień to tylko niektóre atuty, jakie oferuje Baltic Line. Lokalizacja inwestycji-  zaledwie kilka minut pieszo od mariny jachtowej, wśród rezerwatów przyrody, a jednocześnie w pobliżu miasta to kolejny plus dla osób szukających komfortowego wypoczynku.

  • zaledwie 50 m do przejścia prowadzącego nad morze,
  • 100 m od nabrzeża Martwej Wisły – przystanek tramwaju wodnego, którym dopłyniemy do Gdańska,
  • doskonały dojazd – 15 min od centrum Gdańska (, autobus miejski 112 tuż przy inwestycji); Trasa S7, węzeł Gdańsk Wsch. w odległości ok. 5,5 km,
  • 200 m do mariny jachtowej mieszczącej ok. 75 jednostek.

W inwestycji znajdują się apartamenty typu studio oraz lokale 2-pokojowe. Do każdego z nich przynależy ogródek, loggia lub balkon. Istnieje możliwość zakupu prywatnego miejsca postojowego.

Baltic Porto – wytchnienie od codzienności

Baltic Porto to inwestycja dla osób, które szukają wytchnienia od codziennych obowiązków, w otoczeniu przyrody.  W inwestycji znajduje się recepcja, winda, sauny, rowerownia oraz mobilny dostęp do apartamentów. To wszystko zapewnia komfortowy wypoczynek blisko natury.

Baltic Porto to inwestycja, która powstała przy ul. Kempingowej.  Najbliższe otoczenie inwestycji tworzą tereny zielone, rezerwat przyrody „Mewia Łacha”, a także ujście Wisły do Bałtyku.

Na ten 3-kondygnacyjny obiekt składają się

  • apartamenty do 45 m2o funkcjonalności 1-, 2-, 3- pokoi,
  • dodatkowe powierzchnie jak balkony lub ogrody(nawet do 22 m2) przynależne do lokali,
  • miejsca parkingowe.

Dostępne apartamenty typu studio oraz 2-pokojowe, mogą zostać wykończone i wyposażone na życzenie Klienta.

Wyspa Sobieszewska – piękne plaże i nie tylko

Oferując piękne piaszczyste plaże, z dala od zatłoczonych kurortów turystycznych, Wyspa Sobieszewska to doskonałe miejsce dla osób szukających prywatności i spokoju. Przyroda na Wyspie Sobieszewskiej jest niesamowita. Obszar porastają piękne lasy, które oferują niekończące się ścieżki piesze i trasy rowerowe.

Głównym partnerem sprzedaży projektów Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.