Nadmorska Florina to projekt, który spełni oczekiwania osób szukających wytchnienia nad polskim morzem. Projekt położony jest zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Jest to leśne osiedle w otulinie parku Natura 2000. To niezwykłe połączenie natury, komfortu i atrakcji nadmorskiego kurortu.

W ramach projektu powstało 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2. Do każdego z apartamentów przynależy balkon lub taras. Na dwóch ostatnich kondygnacjach każdego budynku znajdą się przestronne, II-poziomowe apartamenty. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne, zewnętrzne miejsce parkingowe.

Ceny apartamentów rozpoczynają się od 541 423 zł brutto, co obejmuje już wykończenie lokalu. Standard, w którym Klient otrzyma swój apartament, obejmuje m.in. kompletnie wyposażoną kuchnię, sprzęt AGD oraz wyposażenie łazienki. To gwarancja, że od samego początku poczuje się komfort w swoim drugim domu nad morzem.

Przekazanie apartamentów w ręce właścicieli coraz bliżej!

Z dniem 2 listopada 2023 r. rozpoczęły się prace nad zakończeniem zagospodarowania całego terenu dookoła wszystkich czterech budynków – jest to warunek konieczny do uzyskania PNU.

Jednocześnie trwają prace na budynkach oraz lokalach związane z testami przepływu prądu, dopływem ciepła do lokali w związku z czym za moment w lokalach ruszy ogrzewanie – pełen rozruch planowany jest jeszcze w tym miesiącu.

Rozpoczęty został proces przygotowania dokumentacji w celu uzyskanie zgody użytkowanie – do połowy stycznia 2023r.

Przekazanie lokali będzie możliwe niezwłocznie po uzyskaniu zgody na użytkowanie.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.