Aktualnie, na terenie inwestycji trwają ostatnie prace wykończeniowe :

  1. Ogród i miejsca parkingowe: przygotowanie terenu zieleni w tym montaż ławek, montaż oświetlenia ogrodu, komunikacji i parkingu, oznakowanie miejsc parkingowych i oznakowanie terenu inwestycji,  prace porządkowe;
  2. Budynki: montaż zabudów klatkowych w tym zabudowa wind, montaż skrzynek pocztowych, oznakowanie lokali, prace porządkowe.
  3. Apartamenty: Montaż listew podłogowych, progowych, poprawki malarskie, montaż kabin prysznicowych, prace porządkowe.

W kwestii budynku C, trwa przygotowanie do wszczęcia procedury odbiorowej. Planowana data złożenia dokumentacji do straży pożarnej oraz sanepidu planowany jest na ostatni tydzień marca.

Apartamenty gotowe na sezon wakacyjny!

W trosce o komfort właścicieli i gości, wszystkie apartamenty będą oddawane wykończone (więcej o projekcie)!  W standardzie podstawowym (minimalny standard w którym każdy z kupujących odbierze lokal) znajdą się m.in. zabudowa kuchenna, sprzęt AGD, a także pełne wyposażenie łazienki (bez mebli ruchomych).

Inwestycja apartamentowa Florina powstała we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Nieruchomość otacza gęsty sosnowy las, a działka graniczy z Jeziorem Sarbsko, które dojrzymy z okien apartamentów.

W ramach projektu Florina powstały 4 budynki z windami, w których znalazło się 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2. Do każdego z apartamentów przynależy balkon. Właściciele apartamentów II-poziomowych będą mogli podziwiać okolicę z przestronnych tarasów znajdujących się  na ostatniej kondygnacji. Każdy z lokali posiada prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z komfortowym życiem nad morzem już teraz.