Standard 4* w Twoim własnym apartamencie

Y3 Signature Hotel to inwestycja realizowana w standardzie 4*, gwarantująca najwyższy poziom komfortu i elegancji. Kupując apartament, stajesz się częścią tego ekskluzywnego świata, czerpiąc korzyści z jego luksusu oraz zapewnienia stabilnych zysków.

Jednym z głównych atutów inwestycji Y3 Signature Hotel jest 10-letnia stabilna umowa najmu, gwarantująca spokojne inwestowanie. Każdy właściciel apartamentu może cieszyć się stałym czynszem wynoszącym od 6,4% do 7,5%*, w zależności od wybranego lokalu. To pewność regularnych wpływów finansowych.

Doskonała lokalizacja dla doskonałych zysków

Y3 Signature Hotel znajduje się w samym sercu Poznania, zaledwie 400 metrów od malowniczego Starego Rynku oraz 240 metrów od ul. Półwiejskiej – głównej ulicy handlowej miasta. To idealne miejsce dla turystów i biznesmenów, gwarantujące wysoki poziom atrakcyjności dla gości i inwestorów.

Doskonałe udogodnienia dla Ciebie i Gości

Inwestycja nie tylko gwarantuje zyski, ale także dostęp do luksusowych udogodnień. W hotelu znajdziesz reprezentacyjną recepcję z obsługą concierge, strefę lounge, bar, restaurację oraz usługę room service. Dodatkowo, nowoczesną siłownię, strefę SPA i przestrzeń biznesowa stanowią idealne dopełnienie oferty.

Doświadczenie i sukces Y3 Hotel

Y3 Signature Hotel to doświadczony operator hotelowy. Ich zespół działa na rynku od lat, a w Poznaniu zarządza prestiżowym kompleksem Saint Martin Residences, cieszącym się doskonałymi ocenami (9,4/10 na Booking.com).

Innowacyjne podejście do zarządzania nieruchomościami w Y3 Hotel opiera się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, w tym wykorzystaniu sztucznej inteligencji do optymalizacji cen i obłożenia budynków. To zapewnia najwyższą wydajność i maksymalizację zysków dla właścicieli apartamentów.

Y3 Signature Hotel – inwestycja w przyszłość

Inwestycja Y3 Signature Hotel to nie tylko zakup nieruchomości, to inwestycja w przyszłość. Stabilność umowy, atrakcyjne zyski, udogodnienia i niepowtarzalna lokalizacja to tylko niektóre z zalet, które możesz osiągnąć stając się właścicielem apartamentu w tym wyjątkowym hotelu.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o inwestycji Y3 Signature Hotel i jak możesz stać się częścią tego prestiżowego projektu.

*Oprocentowanie może się różnić w zależności od wybranego apartamentu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładne informacje.