Pierwsze budynki już ukończone!

 

Prace ruszyły na dobre a ich efekty można podziwiać odwiedzając inwestycje! Ich największe zaawansowanie można dostrzec w przypadku budynków od C1 do C7, które osiągnęły poziom stanu surowego zamkniętego.  Aktualnie, prace realizowane są w ramach VI fazy projektu (na VII), która zakłada:

  • Budowę drogi i parkingów przy bud. C1-C7
  • Montaż dźwigów osobowych (bez odbioru UDT) w bud. C3-C7.

W przypadku budynków C8 – C16,  prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Do końca maja br. planuje się realizację III fazy projektu:

  • Budowę konstrukcji budynków C8-C16 wraz ze ścianami działowymi z wyłączeniem szachtów;
  • Montaż stolarki okiennej bud. C8, C9, C11, C12, C14, C15;
  • Paroizolację na dachu bud. C8, C9, C11, C12, C14, C15;
  • Instalacje podposadzkowe + podkłady betonowe w bud. C8, C11, C14;

Zakończenie budowy III etapu inwestycji (budynków C1 – C16) planowane jest na IV Q 2024 roku.

Zapraszamy do odkrycia swojego raju w Sol Marina III

 

Trzeci etap projektu kontynuuje wspaniałą tradycję, kładąc nacisk na komfort i estetykę. Szesnaście kameralnych budynków o dwóch i trzech kondygnacjach otoczy wewnętrzną marinę, tworząc niepowtarzalny klimat projektu. Naszym celem jest stworzenie harmonijnego miejsca, gdzie każdy mieszkaniec będzie mógł cieszyć się pięknem otaczającej natury i korzystać z bogatych udogodnień.

W trzecim etapie Sol Marina powstanie 139 apartamentów, każdy z prywatnym tarasem lub ogródkiem, oferującym malowniczy widok na marinę lub rzekę. Części wspólne apartamentowców zostaną zaprojektowane z dbałością o detale, nawiązując do marynistycznego stylu przy użyciu wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, drewno i naturalny kamień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów o powierzchni od 26 m2 do 82 m2. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć swój wymarzony kawałek raju nad wodą!