Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Lake Park Residence – Mikołajki. Prace budowlane na ostatniej prostej

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 26.05.2021

Projekt deweloperski w Mikołajkach od samego początku realizacji przyciąga uwagę. Malowniczo usytuowany obiekt, położony w pierwszej linii brzegowej Jeziora Mikołajskiego, swoją architekturą idealnie wpisuje się w charakter otoczenia. Zachwyca zarówno z lądu jak i z wody. A samą inwestycje widać coraz wyraźniej – trwają ostatnie prace budowlane realizowane na najwyższej kondygnacji.

Projekt apartamentowca „Lake Park Residence” znajduje uznanie szczególnie wśród osób szukających miejsca, które stanie się dla nich drugim domem. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo jeziora i portu jachtowego oraz niska podaż podobnych projektów w okolicy sprawiła, że projekt stał się unikatowy.

Inwestycję z całą pewnością wyróżnia:

  • Kameralna zabudowa – jedynie 38 apartamentów o powierzchni od 33 m2 do 78 m2,
  • Przestronne tarasy z zapierającym dech widokiem na jezioro i park,
  • Nowoczesna architektura i duże przeszklenia gwarantujące doskonałe nasłonecznienie oraz poczucie bliskości natury,
  • Brak narzuconych „pobytów właścicielskich” – o przeznaczeniu apartamentu decyduje Klient,
  • Elegancja części wspólnych oraz wysokiej jakości wykończenie i wyposażenie apartamentów (na życzenie Klienta).

A jeśli o wykończeniu i wyposażeniu mowa….

Przygotowując koncepcję aranżacji wykończenia i wyposażenia wnętrz dla mazurskiej inwestycji postawiono na ponadczasową klasykę oraz funkcjonalność. Zastosowane materiały oraz barwy sprawią, że wnętrza nabiorą ciepła, przytulności i kameralnego charakteru – zupełnie jak w domu.

Klienci mają możliwość dokonania wyboru spośród dwóch pakietów, które różnią się stylem oraz zastosowanymi materiałami. Kupujący zyskuje wybór i realny wpływ na aranżację apartamentu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom lokal może być w pełni przygotowany do użytkowania już od pierwszego dnia od formalnego przeniesienia własności.

To już ostatnia prosta!

Realizacja projektu „Lake Park Residence” w Mikołajkach rozpoczęła się w 2Q 2020 r. Zastosowanie nowoczesnego budownictwa modułowego wpłynęło na znaczne przyspieszenie postępu prac. Aktualnie, roboty budowlane koncentrują się na ułożeniu pokrycia dachów. Już za kila tygodni pierwsi właściciele przystąpią do wykańczania swoich apartamentów tak, aby wczesną jesienią móc w nich zamieszkać.

Poprzedni artykuł

Sol Marina – jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji na polskim wybrzeżu wkrótce gotowa!

Następny artykuł

Wyspa Sobieszewska – inwestycje w lokalną infrastrukturę podnoszą atrakcyjność projektów deweloperskich

Zobacz również