Pino Resort – najwyższy standard życia

W Pino Resort nie ma miejsca na kompromisy. Każdy detal został starannie zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy standard życia. Atrakcyjny wybór apartamentów o różnych powierzchniach i funkcjonalnościach pozwoli Ci znaleźć idealne miejsce dla siebie i Twoich bliskich. Zielone otoczenie, nadmorski las oraz plaża oddalone zaledwie o kilometr sprawiają, że codzienne życie tutaj stajnie się prawdziwą przyjemnością.

W Pino Resort znajdziesz 61 apartamentów w dwóch 2-kondygnacyjnych budynkach powstających w ramach I etapu. Lokale o powierzchniach od 35 m2 do 69 m2 zapewniają maksymalną funkcjonalność. Duże okna dodają uroku i zapewniają mnóstwo naturalnego światła.

Inwestycja dla wymagających!

Pino Resort to idealne miejsce do życia i odpoczynku. Zainwestuj w swoje szczęście i komfort – wybierz Pino Resort!

Oto dlaczego warto wybrać Pino Resort:

  • Zielone otoczenie i bliskość plaży – spokój natury w otoczeniu nadmorskiego lasu.
  • Basen wewnętrzny i zewnętrzny – ogromny walor każdej wakacyjnej inwestycji.
  • Restauracja – smaczna kuchnia na wyciągnięcie ręki.
  • Mini golf – relaksująca rozrywka dla całej rodziny.
  • Boisko do siatkówki – aktywność na świeżym powietrzu.
  • Plac zabaw – radość i zabawa dla najmłodszych.
  • Szeroki wybór apartamentów – znajdziesz idealny lokal dopasowany do Twoich potrzeb.

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się życiem i odpoczynkiem nad Bałtykiem. Nie czekaj dłużej – dołącz do szczęśliwych właścicieli apartamentu w Pino Resort już teraz!

Pino Resort coraz bliżej ukończenia!

Na placu budowy Pino Resort nie ma czasu na zwolnienie tempa! Prace budowlane na inwestycji osiągnęły poziom ok. 60 % realizacji.

W budynku H5 zakończono już wykończenie dachu oraz elewacji, a także wykonano posadzki na parterze i piętrze. Aktualnie skupiamy się na instalacjach sanitarnych i elektrycznych wewnętrznych, a także na szpachlowaniu mieszkań na parterze.

W budynku H6 prace nad szczelnością dachu oraz montaż stolarki okiennej na piętrze zostały ukończone. Obecnie trwają prace nad posadzkami oraz szpachlowaniem mieszkań na parterze i piętrze. Na tym etapie budynek zostanie pokryty elewacją.

Ponadto, na terenach zewnętrznych prowadzone są prace nad instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi.

Każdy element Pino Resort nabiera coraz bardziej wyrafinowanego wyglądu, a nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają najwyższą jakość i komfort.

Pino Resort – przygoda z luksusowym życiem

Zainwestuj w Pino Resort i rozpocznij swoją przygodę z luksusowym życiem nad morzem już teraz.

Skontaktuj się z Działem sprzedaży Marshall Real Estate już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach i zarezerwować swój wymarzony apartament! Nie czekaj dłużej – życie nad Bałtykiem czeka na Ciebie!