Jak postępują prace na terenie inwestycji?

Prace budowlane na obu inwestycjach osiągnęły poziom ok. 65% realizacji. Aktualnie:

  • zakończono montaż stolarki okiennej,
  • zakończono prace związane z budową ścianek działowych w lokalach mieszkalnych,
  • zakończono instalację kanalizacji sanitarnej,
  • zakończono instalację wody zimnej i ciepłej,
  • rozpoczęto  realizację przyłączeń ciepłowniczych,
  • rozpoczęto instalację ogrzewania podłogowego (do poziomu parteru) oraz kładzenie warstwy posadzki,
  • trwa nakładanie warstwy tynku na ścianach wewnątrz  budynku
  • trwają pracę na zewnętrzne na budynku,
  • rozpoczęły się prace na uporządkowanie terenu wokół inwestycji w tym pielęgnacyjna przycinka drzew i krzewów wokół inwestycji – przygotowania pod realizację Parku 4 Żywiołów

Zakończenie prac budowlanych w obu projektach planowane jest na IV kwartał 2024 r.

Odkryj zachodnią część Mazur!

Mazury są nazywane “Krainą Tysiąca Jezior” z powodu licznych jezior. Marina Iława powstaje przy jeziorze Jeziorak. Port Ostróda natomiast przy jeziorze Drwęckim. Jeziora te oferują nie tylko piękne widoki, ale także doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i rekreacji. Obok każdej z wymienionych inwestycji powstają miejsca do cumowania jachtów, aby korzystanie z uroków Mazur było dla mieszkańców jeszcze przyjemniejsze!

Oba projekty przewidują powstanie apartamentów o powierzchniach od 25 m2 do 102 m2 z aneksami kuchennymi. Do każdego apartamentu przynależy balkon lub taras oraz istnieje możliwość zakupu prywatnego miejsca postojowego naziemnego lub w hali garażowej.

Na terenie obiektów nie brakuje przestrzeni zielonych. Szczególnie bogato zostanie zagospodarowany ponad hektarowy obszar „Parku Żywiołów” przy Porcie Ostróda. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie urok natury z przestrzenią, która jest dostępna dla całych rodzin. Jego głównym celem jest stworzenie miejsca, gdzie ludzie mogą się spotykać, odpoczywać i bawić. Park Żywiołów podzielony zostanie na dwie strefy: strefę dla dzieci oraz strefę dla dorosłych i młodzieży, w których dominują żywioły i inspirowane nimi atrakcje.

Ponad to, w bliskiej odległości od inwestycji odnajdziemy miejskie udogodnienia jak klimatyczne restauracje czy sklepy.

Ważnym aspektem jest również fakt, że apartamenty mogą zostać wykończone i wyposażone pod klucz oraz powierzone w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi. Nieruchomości z całą pewnością będą stanowić atrakcyjną formę lokowania kapitału zarówno dla osób chcących czerpać zyski z najmu krótkoterminowego jak i tych poszukujących swojego drugiego domu.