Projekt został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i minimalnym wpływie na środowisko. Dachy budynków to zintegrowane dachy fotowoltaiczne czyli kompletny system fotowoltaiczny w pełni zintegrowany z blaszanym pokryciem dachowym. Wykorzystują energię słoneczną do wytwarzania elektryczności, zmniejszając zużycie tradycyjnych źródeł energii i ograniczając emisję CO2. Poprzez zastosowanie nowatorskich rozwiązań eliminujemy konieczność stosowania nieestetycznych i ciężkich paneli fotowoltaicznych, które często idą w parze z widocznymi konstrukcjami montażowymi i widocznym okablowaniem, znanymi z tradycyjnych rozwiązań. Wykorzystywane w inwestycji zintegrowane panele fotowoltaiczne współgrają wizualnie z modułowymi panelami dachowymi. Dzięki innowacyjnemu systemowi Solroof, cała powierzchnia dachu prezentuje się idealnie, bez widocznych zaburzeń czy dodatkowych elementów.

Dodatkowo, systemy pompy ciepła zapewniają efektywne ogrzewanie i chłodzenie budynku, wykorzystując energię ze źródeł odnawialnych.

Wnętrza apartamentów są również zaprojektowane z myślą o ekologii i komforcie mieszkańców. Systemy rekuperacji zapewniają świeże powietrze w pomieszczeniach, minimalizując straty ciepła i zapewniając zdrową jakość powietrza. Dodatkowo, mieszkańcy mają możliwość ładowania swoich pojazdów elektrycznych na terenie inwestycji, co promuje ekologiczne formy transportu i redukcję emisji spalin.

Jednak to nie wszystko, co oferuje Yacht Apartment. Jednym z największych atutów tej inwestycji jest jej położenie nad brzegiem Jeziora Dargin, co zapewni mieszkańcom dostęp do prywatnego pomostu jachtowego. To raj dla miłośników żeglarstwa i wodnych atrakcji, gdzie każdy dzień może być wyjątkowym przygodą na wodzie. Sama inwestycja zaproponuje również basen, jacuzzi, strefę saun czy plażę do spędzania czasu przez dzieci i dorosłych.

Yacht Apartment nie tylko oferuje komfortowy wypoczynek nad jeziorem, ale także stanowi wzór ekologicznego rozwoju, który respektuje i chroni bogactwo przyrody Mazur. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną cieszyć się harmonią z naturą, nie rezygnując przy tym z komfortu i nowoczesności.

Rozpocznij swoją przygodę z ekologicznym luksusem na Mazurach w Yacht Apartment!
A już dziś, zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zdjęciami z terenu budowy.