Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Enklawa Polany etap I – Kościelisko

Ul. Nędzy Kubińca 173, Kościelisko
Region inwestycji:

w górach

Sprzedaż tej inwestycji został już zakończona. Sprawdź naszą aktualną ofertę inwestycji na sprzedaż!

LICZBA APARTAMENTÓW: 78

METRAŻ: 25m2-190m2

Status inwestycji: zrealizowane

Enklawa Polany etap I – Kościelisko

Znajdź swoją górską Enklawę

Enklawa Polany w Kościelisku obok Zakopanego to zespół 13 budynków apartamentowych przystosowanych do aktywnego wypoczynku pośród górskiej natury. Ich architektura idealnie wpisuje się w przepiękny podhalański krajobraz i zapewnia przyszłym użytkownikom najwyższy standard wypoczynku. Eleganckie wnętrza oraz oferta Wellness stanowią idealną propozycję długiego, rodzinnego pobytu bądź weekendowego wyjazdu.

 

Kościelisko, na terenie którego powstaje inwestycja uchodzi za jeden z najpiękniejszych podgórskich obszarów w kraju, ale również jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. Wspaniałe krajobrazy są na wyciągnięcie ręki.

100%
Planowany start budowy 2Q 2020
Stan zaawansowania budowy
Planowane zakończenie budowy 2Q 2022

Apartamenty z widokiem na Giewont

Projekt z pięnym widokiem

Panorama Tatr w zasięgu wzroku

Lokale objęte 23% VAT

Z możliwością pełnego odliczenia

Opcja wykończenia pod klucz

W nowoczesnym góralskim stylu

Pełna własność

Wpis do księgi wieczystej

Model biznesowy

Zamieszkaj - Wypoczywaj - Zarabiaj

Miejsce postojowe

20 000 zł netto

Strefa SPA

Sauny, jacuzzi

Szeroki wybór

Lokale typu studio, 2- pokojowe, 3- pokojowe

Ekologiczne rozwiązania i bogata oferta rekreacyjna

Apartamenty Enklawa Polana zostały stworzone z myślą o zakupie na wynajem krótkoterminowy. Położenie blisko Zakopanego, ekologiczne rozwiązania i wysoki standard są prognozą inwestycji o dobrej płynności i wysokiej stopie zwrotu.

Na terenie kompleksu znajdzie się strefa usługowo-rekreacyjna z recepcją, narciarnią, strefą SPA, siłownią oraz restauracją. Najmłodsi znajdą tu plac zabaw, stawy rekreacyjne oraz przestronne tereny zielone. Będzie to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny odpoczynek, jak i samotny relaks.

Tam gdzie nowoczesność łączy się z tradycją

Enklawa Polany będzie połączeniem stylu i nowoczesności przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnej architektury podhalańskiej. Zaprojektowane apartamenty będą mierzyć od 25 m2 do 190 m2. Do wyboru pozostają lokale 2, 3 lub 4-pokojowe, z których rozciąga się panoramiczny widok na Tatry.

Atrakcją tego miejsca będzie likwidacja barier i bezpośredni dostęp do natury, gór, przyrody.  Dzięki utrzymaniu najwyższych standardów budowlanych i wykorzystywanej technologii proekologicznej, budynki otrzymają swój wyjątkowy charakter, a przy tym zapewnią użytkownikom komfort i niskie koszty eksploatacji. Ponad standardem podstawowym klientom oferowane są dwa zróżnicowane standardy wykończenia i wyposażenia lokali: Złoty i Srebrny.

Atuty inwestycji

Niepowtarzalny widok

Apartamenty z widokiem na góry

Narciarnia

Wygodne przechowanie sprzętu

Wysoki standard

Wykończenie z wysokiej klasy materiałów

Komfort

Winda

Widok, który zapiera dech

Aktualne oferty

Gdańsk, ul. Łąkowa 223

127

25m2-85m2

od 760,000

zobacz inwestycję
Łeba, ul. Nadmorska 22

129

25m2-65m2

od 498,792

zobacz inwestycję
Ul. Nędzy Kubińca 173, Kościelisko

31

26m2-55m2

od 577,720

zobacz inwestycję

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami