Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Lazur Park – Wyspa Sobieszewska

Ul. Kwiatowa, Gdańsk
Region inwestycji:

nad morzem

Sprzedaż tej inwestycji został już zakończona. Sprawdź naszą aktualną ofertę inwestycji na sprzedaż!

LICZBA APARTAMENTÓW: 36

METRAŻ: 31m2-58m2

Status inwestycji: zrealizowane

Lazur Park – Wyspa Sobieszewska

Odnajdź spokój na Wyspie Sobieszewskiej

Lazur Park to obiekt położony zaledwie 1000 m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego oraz 20 m jazdy samochodem od centrum Gdańska. Otoczenie lasów i łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury zapewni komfort życia przyszłym mieszkańcom.

 

Wyspa Sobieszewska, na terenie której znajduje się inwestycja Villa Neptun to nadmorska dzielnica Gdańska. Określana jako początek „Bursztynowego Wybrzeża” za sprawą licznie wyrzucanego przez morze bursztynu. Obszar posiada status wyspy ekologicznej obfitującej w rezerwaty przyrody, lasy pachnące żywicą oraz czyste, szerokie i piaszczyste plaże. Niezwykłe walory środowiska a zarazem optymalne położenie względem Autostrady A1 i Drogi Ekspresowej S7 oraz bliskość Trójmiasta sprawia, że obszar ten, przez cały rok przyciąga zarówno osoby szukające wytchnienia jak i tych, ceniące łatwy dostęp do walorów miasta.

100%
Start budowy 3Q 2020
Stan zaawansowania budowy
Budowa zakończona w 4Q 2021

Twoje miejsce w nadmorskim azylu

Pełna własność

Wpis do księgi wieczystej

Apartamenty gotowe do odbioru

Odbierz klucze po podpisaniu umowy

Lokale objęte 8% VAT

Ustawa deweloperska

Miejsce postojowe

25 000 zł netto

Bezpieczeństwo

Doświadczony deweloper

Wykończenie pod klucz

Opcja wykończenia oraz wyposażenia

Otoczenie natury

Wśród rezererwatów przyrody

Model biznesowy - sam zdecyduj

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Kameralny projekt otoczony zielenią

Projekt budynku obejmuje 36 lokali 1-, 2- i 3- pokojowych o powierzchni od 31 do 58 m2. Do każdego mieszkania przypisane zostanie miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.

Dodatkowo, obiekt Lazur Park wyposażony zostanie w system monitoringu zewnętrznego, a każdy lokal posiadać będzie inteligentny system sterowania ogrzewaniem. Do dyspozycji mieszkańców pozostanie również sala rekreacyjna (kinowo-bilardowa).

Przytulne wnętrza nadmorskich apartamentów

Opracowując koncepcję aranżacji części wspólnych wybrano minimalistyczne formy i prostą zabudowę, która doskonale komponuje się z akcentami drewna, ciepłymi beżami oraz delikatnymi szarościami. Oprócz tego projektanci w nienachalny sposób wprowadzili także subtelne detale oparte na połączeniu czerni i bieli. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu ciepłego światła, stworzone zostaną przytulne wnętrza, w którym właściciele oraz goście poczują nadmorski klimat bez sztampowych rozwiązań stylistycznych.

Lokale zakupione w inwestycji Lazur Park na życzenie Klientów zostały wykończone i w pełni wyposażone – gotowe do zamieszkania czy najmu.

Atuty inwestycji

Dodatkowa przestrzeń

Apartamenty z loggią, tarasami lub ogródkami

Komfort

Winda

Rowerownia

Dla miłośników wycieczek

Plaża

1 km do pięknych piaszczystych plaż

Cicha i spokojna okolica

Aktualne oferty

Gdańsk, ul. Łąkowa 223

127

25m2-85m2

od 760,000

zobacz inwestycję
Ul. Nędzy Kubińca 173, Kościelisko

31

26m2-55m2

od 577,720

zobacz inwestycję
Ul. Słoneczna 1, Szklarska Poręba

113

23m2-90m2

od 311,500

zobacz inwestycję

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami