Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Zwierzyniecka Residence – Zakopane

Ul. Zwierzyniecka 19, Zakopane
Region inwestycji:

w górach

Sprzedaż tej inwestycji został już zakończona. Sprawdź naszą aktualną ofertę inwestycji na sprzedaż!

LICZBA APARTAMENTÓW: 21

METRAŻ: 27m2-73m2

Status inwestycji: zrealizowane

Zwierzyniecka Residence – Zakopane

Bądź w centrum sportowych emocji

Zwierzyniecka Residence to niezwykle kameralny koncept apartamentów, który został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie najlepszą lokalizację oraz komfortowy wypoczynek. Inwestycja powstaje przy ul. Zwierzynieckiej w Zakopanem. To niecały ok. 1 km od Krupówek pełnych sklepów, barów i restauracji.

 

Dodatkowo, zaledwie 650 m od apartamentów znajduje się skocznia narciarska Wielka Krokiew. Sama ulica Zwierzyniecka gwarantuje mieszkańcom ciszę i otoczenie zieleni. To idealne miejsce dla osób, lubiących być w centrum wydarzeń a jednocześnie pozostawać blisko natury i infrastruktury sportowej.Inwestycja została zaprojektowana tak, by dawać poczucie komfortu i intymności w tętniącym życiem górskim kurorcie. To propozycja zarówno dla osób szukających w górach swojego drugiego domu jak i tych, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

95%
Start budowy 2Q 2022
Stan zaawansowania budowy
Planowane zakończenie budowy 2Q 2023

Poznaj miejsce, które oferuje nieograniczone możliwości

Kameralny projekt

Jedynie 21 apartamentów

Parking

Miejsce w garażu podziemnym

Model biznesowy

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Lokale objęte 23% VAT

Zapytaj o zwrot VAT

Doskonale zaplanowane przestrzenie

W dwóch, 4-kondygnacyjnych budynkach powstaną lokale o powierzchni od 27 m2 do 73 m2. Za sprawą hali garażowej oraz naziemnym miejscom postojowym, problem mocno ograniczonej dostępności miejsc parkingowych w Zakopanem, nie będzie dotyczył gości apartamentów Zwierzyniecka Residence.

Kup, wypoczywaj, zarabiaj

Klienci zainteresowani odebraniem w pełni wykończonego i wyposażonego apartamentu, mogą skorzystać z jednego z dwóch przygotowanych pakietów wykończeń. Propozycje rożnią się między sobą gamą kolorystyczną oraz użytymi materiałami. Oba pakiety wpisują się jednak w charakter miejsca, dla którego zostały stworzone.

Proponowany operator odpowiedzialny za działania marketingowe oraz opiekę nad gośćmi, może zrealizować pełen zakres prac związanych z funkcjonowaniem obiektu. Kompleksowa obsługa inwestycji to wartość, która zapewnia wygodę i pełen komfort w zarządzaniu nieruchomością.

Luksus w góralskim wydaniu

Aktualne oferty

Gdańsk, ul. Łąkowa 223

127

25m2-85m2

od 760,000

zobacz inwestycję
Ul. Nędzy Kubińca 173, Kościelisko

31

26m2-55m2

od 577,720

zobacz inwestycję
Ul. Słoneczna 1, Szklarska Poręba

113

23m2-90m2

od 311,500

zobacz inwestycję

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami