Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Cyrhla Villas – Zakopane – 50% realizacji prac za nami!

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 10.08.2022

Butikowa osada apartamentów Cyrhla Villas powstaje w najwyżej położonej dzielnicy Zakopanego – Cyrhla. Pozbawiony smogu i tłumów turystów obszar, przyciąga tych, którzy pragną wypocząć ciesząc się bliskością natury. Zapierające dech widoki, zieleń lasów i szum górskiego potoku w połączeniu z wysokim standardem nieruchomości i urozmaiconą ofertą rekreacyjną stworzy miejsce, do którego będzie chciało się wracać! Budowa apartamentów inwestycyjnych trwa. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć i filmu z placu budowy.

Założenia projektu

W pierwszym etapie, koncept zakłada powstanie 12 apartamentów ulokowanych w 6, murowanych domach z elementami naturalnego drewna. Struktura nada wyjątkowy, podhalański charakter całej inwestycji.

  • Każdy z lokali o powierzchni 110 m2 posiadać będzie ponad 40-metrowy, widokowy taras z własną gorącą banią.
  • Każdy z Klientów odbierze lokal w pełni wykończony i wyposażony – z dbałością o najdrobniejsze detale jak np. sztućce czy podgrzewacz do butów. Tak zaprojektowane powierzchnie z pewnością podniosą komfort dłuższych, rodzinnych pobytów i zostaną docenione przez przyszłych gości.
  • 16 000 m2 terenów zielonych zostanie w pełni zagospodarowane! Tarasy do praktykowania jogi nad potokiem, SPA, alpakarnia, kalistenika, domki na drzewach i plaża to tylko część rozrywek, które będą czekać na przyszłych gości. Kolejne etapy projektu przewidują powstanie strefy gastronomicznej.

Cyrhla Villas jako rozwiązanie inwestycyjne

O komfort przyszłych gości zadba dedykowany operator odpowiedzialny za przygotowanie apartamentu do najmu. Zatroszczy się o czystość, utrzymanie prawidłowego stanu technicznego jak i samą obsługę gości. Odwiedzający osadę, będą mogli poznać najwyższe standardy wypoczynku i usług concierge. Przed pobytem, otrzymają możliwość skorzystania z usługi dostarczenia zakupów do apartamentu czy przygotowania do użytku gorącej bani.

Jak postępują prace?

Apartamenty realizowane są w technologii murowanej, wg koncepcji uznanego biura architektonicznego z zachowaniem więzi z tradycyjną architekturą Podhala. Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2022 roku. Najbardziej zaawansowany poziom ich realizacji można dostrzec w przypadku budynków nr. 3, 4 oraz 6 – aktualnie powstają konstrukcje dachów. W budynku nr. 2 rozpoczęto wznoszenie ścian zewnętrznych na II kondygnacji naziemnej. W budynkach o numerach 1 oraz 5  został ukończony strop na kondygnacji 0 oraz rozpoczęto budowę ścian zewnętrznych na poziomie 1. Ocenia się, że wykonano już 50% prac zaplanowanych w I etapie inwestycji.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Cyrhla Villas jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Sol Marina – świat żagli na wyciągnięcie ręki – zdjęcia z terenu inwestycji

Następny artykuł

Projekt apartamentów w Kościelisku z oferty Marshall RE z pozwoleniem na użytkowanie

Zobacz również