Wielkie otwarcie resortu Złoty Horyzont

 

Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba położony jest w kameralnej lokalizacji przy ul. Górnej 19. To właśnie tutaj można wypocząć z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, ciesząc się majestatycznym widokiem na Góry Izerskie. Otwarcie resortu (I etapu inwestycji) już 20 grudnia br.!

Pierwszy etap inwestycji (budynek A) to nie tylko komfortowe apartamenty, ale przede wszystkim rozbudowana strefa SPA & Wellness oferująca usługi na najwyższym poziomie. Części rekreacyjne będą stanowić przestrzenie wspólne również dla gości apartamentów powstających w ramach II etapu (budynek B).

Zgodnie z pierwotną koncepcją, resort zapewni bogatą gamę udogodnień, aby stworzyć idealne miejsce do relaksu i rozrywki. Znajdą się w nim:

  1. Restauracja z lobby barem: elegancka restauracja z przestronnym lobby barem, zapewniająca mieszkańcom i odwiedzającym wykwintne dania oraz miejsce do spotkań i relaksu.
  2. SPA z grotą solną: W budynku znajduje się kompleks SPA, który obejmuje grotę solną, oferującą korzyści zdrowotne związane z inhalacją soli, co przyczynia się do relaksu i poprawy zdrowia skóry.
  3. Sauna parowa, IR i sauna sucha: Dostępne są zarówno sauna parowa, idealna do oczyszczania organizmu, jak i tradycyjna sauna sucha, zapewniająca gorący relaks.
  4. Pokój relaksacyjny: Specjalny obszar stworzony do odpoczynku, czytania książek lub medytacji.
  5. Brodzik dla dzieci: Bezpieczny basen dla najmłodszych mieszkańców, zapewniający im radość z zabawy w wodzie.
  6. Basen rekreacyjny: Duży basen rekreacyjny, idealny do pływania i relaksu.
  7. Jacuzzi: jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, umożliwiające mieszkańcom korzystanie z relaksującego hydromasażu.
  8. Swim-up bar: Bar zlokalizowany przy basenie.

Dodatkowe Udogodnienia:

  1. Rowerownia / Narciarnia: Pomieszczenie na parterze przeznaczone do przechowywania rowerów, a zimą sprzętu narciarskiego.
  2. Widokowy taras: Na najwyższym piętrze budynku znajduje się taras z imponującym widokiem na otaczające tereny, zapewniający doskonałe miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Zostań właścicielem apartamentu w Złotym Horyzoncie

II etap inwestycji to spójna kontynuacja pierwszego, zakończonego etapu. Za sprawą budynku B, inwestycja zostanie wzbogacona o dodatkowe 94 apartamenty o funkcjonalnościach 1-, 2- i 3-poojowych lokali. Wszystkie apartamenty zostaną w pełni wykończone i wyposażone. Do każdego z nich istnieje możliwość zakupu prywatnego miejsca parkingowego.  Planowany termin zakończenia budowy to I kw. 2024 r.

Belle View – inwestycja w centrum kurortu

 

Dla osób ceniących nieograniczony dostęp do miejskich wydarzeń, przygotowaliśmy drugą propozycję – projekt Belle View (ul. Słoneczna 1). Inwestycja powstaje zaledwie ok. 550 m od Szrenicy, w otoczeniu klimatycznych restauracji i sklepików. Kompleks zapewni swoim mieszkańcom wygodę i relaks dzięki narciarni, rowerowni, wózkowni oraz strefie Wellness, która obejmuje sauny suche i strefę relaksu. Dla najmłodszych przewidziano bawialnię oraz plac zabaw. Aktualnie, w ofercie znajdują się apartamenty o metrażach od 24 m² do 76 m².  Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim. Istnieje również możliwość wykończenia apartamentów pod klucz dla tych Klientów, którzy pragną uzyskać gotowy do zamieszkania lokal.

Na terenie inwestycji trwają ostatnie prace wykończeniowe obejmujące: montaż wind, balustrad zewnętrznych, wykonanie elewacji. Na tym etapie, zainstalowana zostanie kotłownia. Następnie, prace skupią się na montażu stolarki mieszkaniowej i części wspólnych, wykończeniu części

wspólnych oraz zagospodarowaniu terenu: wykonaniu drogi wewnętrznej, nasadzeniach wraz z obsianiem trawą oraz małą architekturą. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planuje się na I kw. 2024 roku.