Wyjątkowa strefa basenowa

W Termach Karkonosze wkraczasz do świata nieograniczonych możliwości relaksu i odprężenia. Strefa basenowa kompleksu to prawdziwy raj dla ciała i ducha, oferująca 18 basenów o łącznej powierzchni 3500 m².

Temperatura wody utrzymana jest w idealnym zakresie od 28 do 36°C, abyś mógł cieszyć się chwilą relaksu bez względu na porę roku. Dodatkowo, Termy Karkonosze zaoferują luksusowe gabinety SPA, specjalny brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauny fińskie, wanny jacuzzi, sale konferencyjne oraz restauracje z widokiem na zachwycające patio.

Eleganckie apartamenty dla Ciebie

Już dziś, Termy Karkonosze oferują szeroki wybór apartamentów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Projekt Termy Karkonosze został podzielony na 3 strefy: hotelową, kameralną i rodzinną, aby zapewnić idealne dopasowanie do potrzeb każdego Gościa.

Apartamenty, o powierzchniach od 25 m² do 55 m², zostały zaprojektowane z myślą o komforcie wypoczynku.  Niezależnie od tego, czy szukasz przestronnego apartamentu dla rodziny, czy też kameralnego lokalu pod najem, w Termy Karkonosze znajdziesz doskonałą propozycję odpowiadającą Twoim potrzebom.

Prace budowlane w poszczególnych strefach kompleksu


Strefa rodzinna
: została zaprojektowana z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi. Apartamenty w tej części kompleksu są przystosowane do komfortowego pobytu całych rodzin, oferując wszelkie udogodnienia, aby pobyt dzieci był równie przyjemny i bezpieczny. W każdym budynku apartamentowym znajdzie się jacuzzi. W sąsiedztwie strefy powstanie również dodatkowa restauracja oraz strefy zabaw dla najmłodszych. Aktualnie, na obszarze Strefy rodzinnej realizowane są ostatnie prace wykończeniowe, lokale są meblowane. Planowane otwarcie Strefy rodzinnej przewidziane jest już na okres wakacji 2024 r.

Strefa kameralna: stanowi oazę spokoju przeznaczoną głównie dla dorosłych gości. Wokół dwóch dużych niecek jacuzzi powstaną budynki apartamentowe, w których wypoczynek będzie zaadresowany dla starszych gości.
Obecnie, w strefie trwają prace nad posadzkami w lokalach oraz prace wykończeniowe w obrębie klatek schodowych. Zgodnie z planami realizacji inwestycji, Strefa Kameralna zostanie ukończona już pod koniec 2024 r.

Strefa Hotelowa, poza pokojami dla gości, zaoferuje luksusowe gabinety SPA, specjalny brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauny fińskie, dodatkowe wanny jacuzzi, sale konferencyjne oraz restauracje z widokiem na zachwycające patio. Stanie się naturalnym uzupełnieniem projektu, wynosząc standard inwestycji do poziomu 5*.

 

Rozpocznij swoją przygodę z luksusem w Restort & SPA Termy Karkonosze, poznaj naszą ofertę sprzedażową.

A już dziś, zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zdjęciami z terenu budowy.