Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Rusza sprzedaż II etapu inwestycji! – Apartamenty Pratum w Mikołajkach

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 16.11.2023

Już od II kwartału br. właściciele apartamentów powstałych w ramach I etapu inwestycji Pratum w Mikołajkach mogą cieszyć się wyjątkowym miejscem na mapie miasta. Cechą charakterystyczną projektu jest bogate zaplecze wellness oraz wysoki standard wykończenia. Do budowy wykorzystywano materiały najwyższej jakości. Dziś, mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu sprzedaży II etapu inwestycji.

II etap inwestycji już w budowie!

Realizowany, II etap inwestycji (budynek A) składa się z 47 apartamentów o powierzchni od 31 m2 do 184 m2. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby widokiem na jezioro można było cieszyć się z jak największej liczby lokali. Apartamenty będą mogły zostać wykończone i w pełni wyposażone – gotowe do zamieszkania lub najmu.

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców całej inwestycji stanie się z pewnością strefa restauracyjna, która zostanie zlokalizowana w powstającym budynku.

Planowane zakończenie budowy szacuje się na IV Q 2025 r.

Pomost do cumowania jachtów i wysokiej klasy strefa Sport&Wellness

Jednym z głównych elementów inwestycji jest nowoczesny pomost usytuowany nad Jeziorem Tałty. Będzie on składał się z miejsc do cumowania jachtów, obszaru relaksu oraz punktu gastronomicznego. To idealne miejsce dla właścicieli apartamentów oraz ich gości, którzy pragną cieszyć się mazurskim klimatem i rozkoszować pobytem nad jeziorem.

Poza pomostem, inwestycja Pratum w Mikołajkach oferuje szeroki zakres udogodnień wewnątrz budynku powstałego w ramach I etapu. W ramach kompleksu powstała strefa Sport & Wellness składająca się z m.in.:
– strefy saun,
– siłowni,
– mini sali kinowej.

Dla rodzin z dziećmi dostępna będzie bawialnia, która zagwarantuje najmłodszym wspaniałą zabawę i rozrywkę. Zielone tarasy na dachu stanowić będą za to doskonałe miejsce do rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu.Znajdź chwile dla siebie w Mikołajkach

Nieruchomości w Mikołajkach stanowią atrakcyjną propozycję dla osób poszukujących tzw. „drugiego domu” by wypoczywać w pięknej okolicy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich lub czerpać zyski z najmu krótkoterminowego.

Region oferuje wiele atrakcji turystycznych i rekreacyjnych, takich jak:

  • rejs szklakiem Wielkich Jezior Mazurskich,
  • wycieczki rowerowe po Puszczy Piskiej,
  • wyprawy kajakowe po jeziorach i rzekach,
  • zwiedzanie zabytków,
  • wyjazdy na wycieczki po okolicznych miastach i miasteczkach.

Oprócz tego, w Mikołajkach znajduje się wiele restauracji, kawiarni i sklepów.

Głównym Partnerem sprzedaży inwestycji Pratum jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Yacht Apartment – sprawdź jak powstaje inwestycja przy Szlaku Wielkich Jezior

Następny artykuł

Florina – Łeba – przekazanie apartamentów w ręce właścicieli coraz bliżej!

Zobacz również