Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Zwierzyniecka Residence – Zakopane. Postępy prac budowlanych

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 16.07.2021

Zwierzyniecka Residence to prestiżowy koncept apartamentów powstających w bliskim sąsiedztwie skoczni narciarskiej Wielka Krokiew w Zakopanem. Prace budowlane realizowane przez firmę Strabag będącą Generalnym Wykonawcą rozpoczęły się pod koniec IIQ 2021 roku i prowadzone są zgodnie z założonym harmonogramem.

Lokalizacja przyciągająca Inwestorów

O atrakcyjności inwestycji deweloperskiej z punktu widzenia nabywcy często decyduje nie tylko sam standard projektu, ale przede wszystkim jego lokalizacja. Centralne położenie kompleksu Zwierzyniecka Residence zagwarantuje przyszłym właścicielom oraz ich gościom dostęp do największych atrakcji regionu. W najbliższym otoczeniu znajdują się:

  • 0,6 km skocznia narciarska COS Wielka Krokiew,
  • 1,0 km COS Lodowisko Zakopane,
  • 1,2 km Tatrzański Park Narodowy,
  • 1,3 km Krupówki,
  • 1,5 km Kolej Kasprowy Wierch,
  • 1,5 km Aqua Park Zakopane,
  • 1,7 km Centrum Narciarskie Nosal.

Umiejscowienie obiektu zapewni poczucie komfortu i intymności w tętniącym życiem górskim kurorcie. To propozycja zarówno dla osób szukających w górach swojego drugiego domu jak i tych, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

W sprzedaży ostatnie apartamenty o powierzchniach od 33 m2 do 50 m2.

Zwierzyniecka Residence to kompleks 3 budynków obejmujących 23 luksusowe apartamenty oraz strefę rekreacyjną. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki o powierzchni nawet do 207 m2 natomiast apartamenty na wyższych kondygnacjach wyposażone zostaną w balkony. Przyszli goście z pewnością chętnie skorzystają z zaplanowanej zewnętrznej strefy SPA przeznaczonej do zażywania kąpieli zarówno w okresie letnim, jak i zimowym oraz sali multimedialnej.

Architektura obiektu będzie naturalnie wpisywać się w tradycyjną stylistykę podhalańskich budowli. Elewacje wykonane zostaną z okładzin drewnianych i kamiennych, a dachy pokryte blachodachówką gontopodobną. Każdy
z budynków będzie obejmował cztery kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną, przeznaczoną na garaż. Dla zapewnienia komfortu przyszłym gościom, w obiekcie zostaną zainstalowane windy.

Postępy prac budowlanych

Na terenie inwestycji obserwujemy pierwsze znaczące postępy prac budowlanych realizowane przez firmę Strabag.
W ramach prac przygotowawczych na placu budowy wyburzony został dotychczas istniejący obiekt, a także dokonano oczyszczenia terenu. Obecnie, realizowane są prace ziemne pod budowę hali garażowej.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zwierzyniecka Residence jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Baltic Porto – nadmorska inwestycja pełna zieleni

Następny artykuł

Mazurska propozycja apartamentów typu second home w ofercie Marshall RE

Zobacz również